Čerpadlá Čerpacia technika

Firma IVAR CS spol. s r.o. sa uz od svojho vzniku v roku 1992 zaoberá dovozom čerpadiel talianskeho výrobcu DAB PUMPS a zaisťuje pre nich servis a potrebné predajné prostredie.


História firmy DAB PUMPS začína rokom 1975 výrobou prvých čerpadiel typu JET. Nasledovala výroba obehových čerpadiel, čerpadiel priemyslových a ponorných. V roku 1996 vstupuje do firmy GRUNDFOS. Roku 2008 se stala firma DAB súčasťou skupiny DWT GROUP, ktorá sa skladá zo spoločností DAB, ALMA PLUS, LEADER PUMPS, TESLA a WACS. Priebežnou inováciou a ďalším rozširovaním sortimentu bolo dosiahnutie súčasného vysokého štandardu a rozšírenie vývozu do všetkých kontinentov.

kontakt Katalog a ceník - Čerpadlá DNA - online výběr čerpadel

Neprehliadnite

Akce - Čerpadla


Akce - ČerpadlaPrvní pomoc při poruše nebo výměně oběhového čerpadla

Kliknutím na tento odkaz naleznete naše obchodní partnery ve Vašem regionu, kteří mají vždy skladem vhodnou alternativu oběhového čerpadla.

Prečítajte si

Aktualita

Revolúcia má vždy meno – E.SYBOX

Výrobca DAB dosiahol priebežnú inováciu vysokého štandardu a rozšírenie vývozu do všetkých častí sveta. Dôkazom jeho vývoja a modernej doby by mohla byť i prevratná novinka, ktorú výrobca DAB pumps predstavil v tomto roku na veľtrhu ISH Frankfurt. V podstate sa jedná o modernú, elektronicky riadenú domácu vodáreň E.sybox, ktorú je možné okrem iného použiť hlavne v prípade nedostatočného tlaku v systéme. E.sybox nevyžaduje žiadne ďalšie komponenty , pretože sa skladá zo samonasávacieho viacstupňového čerpadla a z elektroniky pre kontrolou a riadenie tlaku či prietoku.
Akce - Čerpadla