Čerpadlá Čerpacia technika

Firma IVAR CS spol. s r. o. sa uz od svojho vzniku v roku 1992 zaoberá dovozom čerpadiel talianskeho výrobcu DAB PUMPS a zaisťuje pre nich servis a potrebné predajné prostredie.


História firmy DAB PUMPS začína rokom 1975 výrobou prvých čerpadiel typu JET. Nasledovala výroba obehových čerpadiel, čerpadiel priemyslových a ponorných. V roku 1996 vstupuje do firmy GRUNDFOS. Roku 2008 se stala firma DAB súčasťou skupiny DWT GROUP, ktorá sa skladá zo spoločností DAB, ALMA PLUS, LEADER PUMPS, TESLA a WACS. Priebežnou inováciou a ďalším rozširovaním sortimentu bolo dosiahnutie súčasného vysokého štandardu a rozšírenie vývozu do všetkých kontinentov.

kontakt Katalog a ceník - Čerpadlá

Neprehliadnite

Akce - Čerpadla

Prečítajte si

Aktualita

Revolúcia má vždy meno – E.SYBOX

Výrobca DAB dosiahol priebežnú inováciu vysokého štandardu a rozšírenie vývozu do všetkých častí sveta. Dôkazom jeho vývoja a modernej doby by mohla byť i prevratná novinka, ktorú výrobca DAB pumps predstavil v tomto roku na veľtrhu ISH Frankfurt. V podstate sa jedná o modernú, elektronicky riadenú domácu vodáreň E.sybox, ktorú je možné okrem iného použiť hlavne v prípade nedostatočného tlaku v systéme. E.sybox nevyžaduje žiadne ďalšie komponenty , pretože sa skladá zo samonasávacieho viacstupňového čerpadla a z elektroniky pre kontrolou a riadenie tlaku či prietoku.