Vážení obchodní priatelia,
radi by sme Vás informovali o nefunkčnosti nášho servisného portálu v dobe 23.2. od 17h do 25.2., s možnými výpadkami v dobe 26. a 27.2.  Ďakujeme za pochopenie.
Ing. Semir Boughattas a kolektív IVAR CS spol. s r.o.

 

X

Kompaktná bytová stanica - pre vysokoteplotný vykurovací systém IVAR.SAT-H

  • PN 10, T = + 88 °C
  • rozsah nastavenia termostatického zmiešavacieho ventilu +36 °C až + 50 °C
  • merač studenej vody Qn 1,5 m3/h
  • merač tepla Qn 1,5 m3/h
  • napájanie elektrotermickej hlavice a pohonu prepínacieho ventilu 230 V
  • IVAR.SAT-H je základný modul bytovej stanice, ktorý kombinuje výhodu nezávislého riadenia vykurovania a prípravy TV, vyznačuje sa ľahkou inštaláciou a kompaktnými rozmermi. IVAR.SAT-H má 3 vstupné a 4 výstupné pripojenia: vstup a spiatočku primárneho okruhu, vstup a spiatočku vykurovania, prívod studenej vody, výstup studenej a teplej vody.

Bytová stanica obsahuje:
doskový výmenník tepla pre prípravu TV, prepínací ventil pre prioritný ohrev TV ovládaný elektrickým pohonom, dvojcestný ventil pre reguláciu vysokoteplotného vykurovacieho okruhu, termostatický zmiešavací ventil TV, diferenčný prepúšťací ventil BY-PASS na primárnom okruhu kotla, vyvažovacie šróbenie s mikrometrickou reguláciou na okruhu kotla a na vykurovacom okruhu, napúšťacie/vypúšťacie kohúty, odvzdušňovací ventil, merač tepla MEGATRON 5, merač prietoku studenej vody, filter, guľové uzávery, spätný ventil na studenej vode, zariadenie proti opareniu na okruhu TV, prietokový snímač, elektrotermickú hlavicu, izoláciu a voliteľnú inštalačnú skriňu

Voliteľné príslušenstvo:

  • denný priestorový termostat (napr. IVAR.TAE) alebo týždenný programovateľný priestorový termostat (napr. IVAR.MAGICTIME PLUS), SYNCOTM LIVING – kombinácia nezávislej regulácie a odčítanie údajov spotreby

Upozornenie:

Pred každým sprevádzkovaním vykurovacieho systému, najmä pri kombinácii podlahového a radiátorového vykurovania, dôrazne upozorňujeme na výplach celého systému podľa návodu výrobcu. Doporučujeme ošetrenie vykurovacieho systému prípravkom GEL.LONG LIFE 100. Predajca nenesie zodpovednosť za funkčné závady spôsobené nečistotami v systéme.

Obj. kód Typ Názov Balenie Cena bez DPH
KIT506699HIVAR.SAT-HKompaktná bytová stanica - vysokoteplotný vykurovací systém, bez skrine11 764,00 €
KIT506699HPIVAR.SAT-HKompaktná bytová stanica - vysokoteplotný vykurovací systém, podomietková skriňa11 947,00 €
KIT506699HNIVAR.SAT-HKompaktná bytová stanica - vysokoteplotný vykurovací systém, nadomietková skriňa11 959,00 €