O nás

IVAR CS spol. s r. o. pôsobí ako reprezentant obchodno-technického zastúpenia rady európskych firiem v odboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy a tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily a klimatizácia.

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Preto sa snažíme zaistiť široký sortiment tovaru v dostatočnom množstve, aby bol kedykoľvek pripravený k okamžitému odberu.

Aby si každý z Vás mohol vybrať výrobok presne podľa svojej predstavy, ponúkame v našom katalógu čo najpresnejšie a najpodrobnejšie technické údaje.

Jedinou cestou, ako náš cieľ - spokojnosť zákazníka - dosiahnuť, je popri poskytovaní včasných a bezchybných služieb, predovšetkým zaistenie vysokej kvality našich výrobkov. Dbáme na to, aby tovar, ktorý Vám predávame, splňoval i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004

Firma IVAR CS spol. s r. o. v rámci zkvalitnenia organizačnej a technickej štruktúry zaviedla počas roka 2000 systém riadenia a organizovania firmy podľa celosvetovej normy. Výsledkom tejto snahy bolo získanie záverečného certifikátu ISO 9001. Na konci roka 2003 firma prešla na novú normu a v sučasnej dobe je držiteľom certifikátu ISO 9001:2008ISO 14001:2004.
Výstavy
Firma IVAR CS spol. s r. o. sa snaží o neustále zvyšovanie predaja na českom a slovenskom trhu.
Ako jeden z hlavných prostriedkov k dosiahnutiu tohoto cieľa používame prezentáciu na výstavách a veľtrhoch. Výstavy prezentujú našu firmu širokej verejnosti a udržujú kontakt s jednotlivými odberateľmi.