Vážení obchodní priatelia,
radi by sme Vás informovali o nefunkčnosti nášho servisného portálu v dobe 23.2. od 17h do 25.2., s možnými výpadkami v dobe 26. a 27.2.  Ďakujeme za pochopenie.
Ing. Semir Boughattas a kolektív IVAR CS spol. s r.o.

 

X

Partnerská sekcia

Vážení obchodní partneri,
práve pre Vás sme na našom webe pripravili novinku a to tzv. PARTNERSKÚ SEKCIU, v ktorej môžete nájsť technickú dokumentáciu pre výrobky IVAR.TT (tepelná technika – tepelné čerpadlá, solárne systémy, rekuperačné vetracie jednotky atď.) od podrobných inštalačných návodov, cez servisné návody až po výkresy DWG, ktoré Vám uľahčia prácu.

Prístup do tejto sekcie získate tak, že vyplníte REGISTRAČNÝ FORMULÁR. Jeho odoslaním odovzdávate Vami poskytnuté informácie na spracovanie. Najskôr dôjde k overeniu registrácie a potom k potvrdeniu (zaktivovaniu prístupu) firmou IVAR CS. Potom je už na vás aké dokumenty si stiahnete a budete využívať. Všetky dokumenty, ktoré nájdete v PARTNERSKEJ SEKCII, sú výlučne určené pre Vašu potrebu, je striktne zakázané poskytovať tieto dokumenty tretím stranám či iným spôsobom zneužívať informácie, ktoré sú obsiahnuté v tejto sekcii. V prípade vzniku škody spoločnosti IVAR CS bude prípadný spor riešený právnou cestou podľa príslušných právnych predpisov.

Prajeme Vám veľa úspechov.
S pozdravom Váš tým IVAR CS spol. s r.o.

Prihlásenie


Ak ešte nemáte prístup - zaregistrujte sa. Zabudli ste heslo?