Tepelné čerpadlo zem / voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3

Viac ako 90 rokov skúseností švédskej firmy Thermia v oblasti vysoko efektívneho vykurovania a prípravy teplej vody je zárukou použitia moderných technológií a garanciou kvality výrobkov. Tepelné čerpadlo IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 Vám prinesie spoľahlivé a efektívne riešenie vykurovania nových a rekonštruovaných rodinných domov s tepelnou stratou do 32 kW. Použitím jediného riešenia môžete splniť všetky Vaše požiadavky na tepelnú pohodu v obytných zónach, veľké množstvo teplej vody na umývanie a prípadne vyhrievanie bazénu. Jedná sa o kompaktné tepelné čerpadlá ponúkajúce mimoriadne vysoký ročný vykurovací faktor, určené pre vykurovanie, chladenie a ohrev teplej vody, prípadne bazénové vody. Tepelné čerpadlá IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 využívajú k vykurovaniu nízkopotencionálnu tepelnú energiu akumulovanú v zemi buď pomocou povrchového zemného kolektoru, alebo zemného vrtu. V oboch prípadoch sa jedná o uzatvorený systém okruhov. Tepelné čerpadlo IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 má oddelený zásobníkový ohrievač teplej vody, preto sa hodí do strojovní so zníženým stropom, alebo do aplikácií so zvýšenou spotrebou teplej vody. Toto tepelné čerpadlo poskytuje jeden výkonovo silnejší variant ako je tomu pri Diplomat Optimum G3. POZOR: Zásobníkový ohrievač TV nie je zahrnutý v dodávke TČ ani v jeho cene. Možno objednať zvlášť (viď. príslušenstvo typ IVAR.MBH 200 alebo 300)

Tieto tepelné čerpadlá disponujú modernými technológiami ako je:

 • HGW*: Ohrev teplej vody pomocou výmenníku predhriatych pár na vysoké teploty súbežne s vykurovaním.
 • OPTIMUM: Srdce tepelného čerpadla - chladiaci okruh, pracuje vždy pri najlepších možných podmienkach, čo zabezpečujú obehová čerpadlá s premenlivými otáčkami.
 • G3: Použitím jediného riešenia môžete splniť všetky Vaše požiadavky na tepelnú pohodu v obytných zónach a vysokú teplotu teplej vody pre umývanie.
 • KOMPAKT: V skrini tepelného čerpadla sú obsiahnuté komponenty nutné pre jeho bezproblémovú funkciu ako napríklad obehové čerpadlá a pomocný ohrev 3/6/9 kW.
 • INTEGRAL: Spôsob riadenia dodávky tepla. Vďaka tomuto riadeniu celý vykurovací objekt pracuje ako akumulátor energie, nie je potreba používať taktovaciu nádobu a kompresor je spínaný v optimálnych intervaloch.
 • ONLINE: Voliteľné príslušenstvo tepelného čerpadla je online monitorovací systém umožňujúci diaľkovo ovládať a sledovať tepelné čerpadlo pomocou PC, tabletu alebo inteligentného mobilného telefónu.
 • Soft štartér pre kompresor
 • Tichý scroll kompresor Copeland
 • Nerezové doskové výmenníky tepla
 • Chladivo R-410A
 • Minimum vibrácií vďaka špeciálnej konštrukcii
 • Elektronické obehová čerpadlá v energetickej triede A

        MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA ZÁRUKY NA 5 ROKOV !

*Patentovo chránená technológia vyvinutá spoločnosťou Thermia

Obj. kód Cena bez DPH
IHP086L1391IVAR.HP DIPLOMAT DO-G3 6 kWTepelné čerpadlo země-voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 6 kW8 290,00 €
IHP086L1392IVAR.HP DIPLOMAT DO-G3 8 kWTepelné čerpadlo země-voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 8 kW8 730,00 €
IHP086L1393IVAR.HP DIPLOMAT DO-G3 10 kWTepelné čerpadlo země-voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 10 kW9 050,00 €
IHP086L1394IVAR.HP DIPLOMAT DO-G3 13 kWTepelné čerpadlo země-voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 13 kW9 120,00 €
IHP086L1395IVAR.HP DIPLOMAT DO-G3 17 kWTepelné čerpadlo země-voda IVAR.HP DIPLOMAT DUO OPTIMUM G3 17 kW9 815,00 €