Nová verzia firemného grafického výpočtového software TechCON X 9.2 ICS

Nová verzia firemného grafického výpočtového software TechCON X 9.2 ICS
20. november 2020

Vážení partneri,

radi by sme Vás informovali, že na základe zvýšeného záujmu o novú verziu moderného grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS, bolo rozhodnuté, vedením spoločnosti IVAR CS spol. s r.o. o, zakúpenie obmedzeného počtu licencií.

Nová verzia 9.2, vytvorená na novej platforme TechCON X, je svojim vyhotovením prelomová, prináša nový dizajn a výrazne zjednodušuje prácu s programom. Dôvodom vzniku tejto novej verzie je príprava programu na projektovanie v BIM. Spoločnosť ATCON systems plánuje v nasledujúcom roku prípravu modulu pre export projektov do BIM. Aby toto bolo možné, musel program TechCON prejsť zásadnou rekonštrukciou, nakoľko projekty v BIM sú náročné a v súčasných verziách by sa dali vytvoriť iba ťažko.

Pre urýchlenie kreslenia je úplne zjednodušené napojenie vykurovacích telies a okruhov podlahového vykurovania / chladenia. Pre rýchlu zmenu vlastností (a rýchly prehľad) celých častí projektu je zavedené pevné okno vlastností a doplnené sú rozsiahle prehľady plošných systémov. Pre prípadné zmeny v priebehu realizácie je doplnená plne automatická výmena elementov, bez odpojenia potrubia a s automatickou výmenou armatúr pri vykurovacích telesách. Vzhľadom k veľkému množstvu funkcií je prehľadné celé ovládanie programu a podľa potreby je umožnené meniť veľkosť dialogových okien. Program je upravený pre prácu na viacerých monitoroch a celkovo je doladené množstvo existujúcich funkcií.

V prípade vážneho záujmu o firemnú verziu programu TechCON X 9.2 ICS kontaktujte príslušných obchodných zástupcov, na základe regiónu, na odkaze https://www.ivarsk.sk/katalog/vykurovanie-ivartrio/#persons

Inštruktážne videá k programu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLA2g5gLohho5YVplnyDxPfFhe_oblgYOo

 

S poďakovaním a prianím úspešnej spolupráce,

Miroslav Kotrouš,
technický manažér IVAR CS

Soubory

Související produkty

Súvisiace kategórie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace