Posilnenie tlaku vody – E.SYBOX, odčerpávanie odpadovej vody – GENIX

Posilnenie tlaku vody – E.SYBOX, odčerpávanie odpadovej vody – GENIX
17. júl 2017

Spoločnosť IVAR CS, spol. s r.o. je už od svojho vzniku distribútorom čerpacej techniky DAB na českom a slovenskom trhu. Naším záujmom je predovšetkým spokojnosť zákazníka. Preto od začiatku dbáme na skvalitnenie našich služieb všetkými dostupnými prostriedkami. Výsledkom našej snahy je veľmi dobré obchodné aj servisné pokrytie po celej Českej a Slovenskej republike. Ďalším dôležitým aspektom spokojnosti zákazníka je zaistenie kvality našich dodávaných výrobkov.

Predstavujeme modernú, elektronicky riadenú domácu vodáreň E.SYBOX a E.SYBOX MINI, ktorú je možné, mimo iné, používať hlavne v prípade nedostatočného tlaku v systéme. E.SYBOX nevyžaduje žiadne ďalšie komponenty, pretože sa skladá zo samo-nasávacieho viacstupňového čerpadla a z elektroniky pre kontrolu a riadenie tlaku a prietoku. E.SYBOX je vďaka svojím vlastnostiam jediný systém svojho druhu na trhu. Je výkonný, kompaktný, ľahko sa inštaluje a rovnako ľahko sa používa konečným používateľom. Má integrovaný elektronický systém vybavený frekvenčným meničom. Vďaka tejto technológii E.SYBOX využíva podľa požiadaviek len energiu potrebnú na čerpanie vody, čím umožňuje značné ekonomické úspory. Každá časť inovatívnej domácej vodárne E.SYBOX bola vyvinutá tak, aby poskytovala maximálny výkon s minimálnym úsilím. Konštrukcia E.SYBOX je koncipovaná tak, aby sa systém ľahko prispôsobil každému typu inštalácie. Horizontálne alebo vertikálne pripojenie šetrí miesto pri inštalácii a je jednou z mnohých výhod tohoto zariadenia. Podľa voľby inštalácie je potom možné vybrať vstupné a výstupné pripojenie, zvyšok otvorov zostane zaslepený. Satie čerpadla je vybavené spätným ventilom, ktoré je možné podľa potreby jednoducho demontovať. Horná časť zariadenia umožňuje ľahký prístup k technickým častiam čerpadla, ako je napríklad vyrovnávacia tlaková nádoba, naviac je tu umiestnené potrebné náradie pre prípadnú údržbu.

Vodou chladený motor a uzavretie celého systému pomocou špeciálneho materiálu ABS umožňuje odhlučnenie pri štandardnej prevádzke na max. hodnotu 45dB. Naviac je E.SYBOX vybavený antivibračnými podložkami, ktoré sú určené pre zvislú aj vodorovnú  montáž. Funkciu a ekonomickú prevádzku E.SYBOX je možné sledovať na LCD displeji s vysokým rozlíšením. Užívateľsky prívetivé rozhranie umožňuje prístup ku všetkým informáciám a je možné prispôsobiť hlavné nastavenie podľa špecifickosti danej aplikácie. E.SYBOX je taktiež opatrený ochranným zariadením, ktoré zabraňuje tvorbe ľadu vo vnútri zariadenia. Ochrana sa aktivuje v prípade poklesu teploty blížiacej sa k bode mrazu.

Pomocou držiaku E.SYWALL je možné elektronickú vodáreň zavesiť na stenu a ušetriť tak viac priestoru. Každý E.SYBOX je už od výroby pripravený pre prípadné zavesenie.

E.SYTWIN je pripojovacia sada určená pre pripojenie 2 zariadení E.SYBOX. V podstate tak vytvoríme posilňovaciu stanicu pre zásobovanie vodou väčších objektov, ako sú napríklad reštaurácie, penzióny atď. Paralelným prepojením 2 zariadení E.SYBOX dosiahneme dvojnásobné prietokové množstvo. Pomocou funkcie bezdrôtovej komunikácie, ktorú obsahuje každý E.SYBOX je možné spárovať 2 jednotky pre spoločnú prevádzku. Plastová nádrž E.SYTANK s objemom cca 500 l je určená pre akumuláciu vody. Je vybavená všetkým príslušenstvom pre prevádzku s vodárňou E.SYBOX vrátane pripojovacej sady.

Vďaka týmto vlastnostiam je E.SYBOX najrozvinutejší systém na svete v oblasti posilnenia tlaku a zásobovania vodou pre domáce použitie.

V domácnosti, kde nie je možné odpadovú vodu zviesť priamo do kanalizačnej siete samospádom, je nápomocná malá automatická prečerpávacia stanica GENIX. Prečerpávacia stanica je inštalovaná priamo za toaletou. Typ 110 je určený pre WC a je možné pripojiť jeden ďalší vstup, napríklad umývadlo. Typ 130 je určený pre WC a je možné pripojiť ešte tri zariaďovacie predmety, ako je napr. sprchový kút, umývadlo a bidet. Ponúkané typy vynikajú tichým chodom, najmä vylepšená verzia Comfort. Výkonné a spoľahlivé čerpadlo má rezací systém s lopatkami z poniklovanej nerezovej ocele. 

V prípade blokácie motoru je veľmi ľahká údržba - možnosť odpojenia čiastkovej zostavy motoru iba s pomocou dvoch šraubov. K dispozícii je vypúšťací ventil, ktorý umožňuje čistú a bezproblémovú údržbu. Systém obsahuje integrované spätné ventily v prívodnom potrubí a pri type 130 aj v bočných spodných otvoroch. Ako príslušenstvo je možné zaistiť akustický alarm proti zaplaveniu a trubkový adaptér pre prispôsobenie GENIX-u pre väčšinu existujúcich zariadení.

V prípade Vášho záujmu sa obráťte na odborných predajcov, veľkoobchody alebo na našu obchodno-technickú kanceláriu.

 

Za spoločnost IVAR CS, spol. s r.o.
Technický manažér David Kreuzer

DAB_LOGO.jpg

Soubory

Související produkty

Súvisiace kategórie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace