Tlačoviny pre rok 2020

Tlačoviny pre rok 2020
19. jún 2020

Nie len, že sme v tomto roku prišli s novým cenníkom IVAR CS a cenníkom čerpacej techniky, kde Vám predstavujeme rad noviniek a inovatívnych produktov, ale máme pre Vás aj veľké množstvo akciových vecí, z veľkej ponuky nášho sortimentu.

"Oranžová, naša farba", ani tentokrát sme nemuseli siahnuť ďaleko, pre farebné rozlíšenie nášho katalógu, obsah však už prešiel väčšou zmenou. Novinky a vylepšené produkty sú samozrejmosťou, ale pripravili sme pre Vás i úplne novú kapitolu, pre plošné vykurovanie a chladenie, kde nájdete naše, už existujúce, izolačné dosky a fixačný materiál, a nové panely sálavého stropného vykurovania/chladenia IVARCLIMA, i k tomu potrebné potrubie a press fittingy. Vložením novej kapitoly, sa nám žiadalo premiestnenie väčšiny kapitol, a tak, pokiaľ ste boli zvyknutí hľadať Váš obľúbený, a často objednávaný, produkt na tej istej stránke ako vždy, je možné, že si prelistujete katalógom o trochu viac - v tom je Vám nápomocný register.

Cenník čerpacej techniky však vôbec nezaostáva. Na prvý pohľad Vás zaujme nová biela väzba s doplnkami, ako inak, než v zelenej farbe. Snažíme sa dodržiavať štýly nášho talianskeho dodávateľa DAB PUMPS, ale neboli by sme to my, ak by sme si katalóg trošku neprispôsobili na svoj obraz. Čo sa týka zmien, tak môžeme ponúknuť iba skvelé novinky. Neodpustíme si zdôrazniť ponorné čerpalá do vrtov DTRON a ESYBOX DIVER, alebo nový model bazénového čerpadla ESWIM. Do sekcie čerpacia technika taktiež patrí, nemenej spomínaný, cenník plastových nádob spoločnosti ELBI a jeho pestrá ponuka.

cennik-sk-2020.jpg cenik-dab-2020-sk.jpg cenik-plastovych-nadob-20-sk.jpg

Tento rok sme si pripravili zaujímavé akciové letáky, z ktorých si vyberie každý. Z radov produktov DAB sa pýšime elektronickými obehovými čerpadlami EVOSTA a EVOPLUS, a elektronickou domácou vodárňou ESYBOX. Chceme pre Vás to najlepšie, a tak Vám tieto skvelé čerpadlá ponúkame so zľavou. Ale nie len to, zároveň chceme, aby ste si rovnako ako my zamilovali naše novinky, a tak sme Vám do akciových letákov zaradili aj tie. Neodpustili sme si novinky vložiť ani do akcie Filtrácia a akciovú cenu nesú i naše dva nové filtre DUPLEX a TRIPLEX. S ohľadom na situáciu, sme sa rozhodli pre Vás naskladniť dezinfekčné prostriedky OXYGEL aj dezinfekciu povrchov, či dezinfekciu na ruky ALCOL MANI. Posledný akciový leták kotlových zostáv nám dopĺňa rad a prichádza s rozmanitou ponukou - kotlové moduly MULTIMIX-C, kotlové moduly HEAT BLOCK a príslušenstvo.

akce-evosta-evoplus-20-sk.jpg akce-dab-20-sk.jpg akce-voda-sk-2020.jpg akce-paw-sk-2020.jpg

K pripomenutiu si produktov, zo sekcie núteného vetrania s rekuperáciou tepla, sme pre Vás vytvorili leták s vetracími jednotkami a ich príslušenstvom od nášho dlhoročného dodávateľa Fränkische. Spoločnosť Innova rozšírila svoj sortiment klimatizácií a fancoilov taktiež o vetracie jednotky, ktoré sme sa rozhodli Vám ponúknuť. Jedná sa o decentralizované vetracie jednotky HRC, s dizajnovými variantmi krytiek a príslušenstvom.
V poslednom letáku Vám ponúkame novinku našej materskej spoločnosti IVAR IT, a to neutralizátor kyslého kondenzátu BRIX, ktorý nájdete i v akciovom letáku Filtrácia.

reku-sk-2020.jpg brix-cz-skramecek.jpg

Všetky vyššie uvedené tlačoviny sú voľne stiahnuteľné na našom webe.

Veríme, že sme Vás inšpirovali k výberu našich produktov, s ktorými budete spokojní. Pre bližšie informácie kontaktujte nášho obchodného zástupcu, kontakt nájdete tu.

IVAR CS spol. s r.o.

Soubory

Související produkty

Súvisiace kategórie

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace