ProTECH

V spolupráci, so spoločnosťou PROTECH Nový Bor, sme pre Vás pripravili novú aktualizovanú firemnú verziu nasledujúcich programov, určených pre návrh a spracovanie komplexných projektov, s využitím produktov z našej ponuky. Nová firemná verzia programov PROTECH – IVAR CS CD 642 obsahuje:

  • Program DIMOS - dimenzovanie vykurovacích sústav
  • Program PODLAHY - podlahové vykurovanie, rozšírený o výpočet suchých systémov a o výpočet chladenia
  • Program ROVO - návrh vnútorných vodovodov
  • Aktualizované katalógy spoločnosti IVAR CS – ventily, rúrky, telesá, tvarovky, čerpadlá, podlahové komponenty, tepelné izolácie, tepelné čerpadlá
  • Aktuálny katalóg telies KORADO a MINIB

Neregistrovaní záujemci si môžu, po vyplnení registračných údajov, ZDARMA stiahnuť celý balíček týchto programov, s aktualizovanou databázou produktov, spoločnosti IVAR CS spol. s r.o. Ak máte problémy s vyplnením registračného formulára, či so stiahnutím súboru, kontaktujte p. Martinu Votavovú na telefónnom čísle +420 606 616 610 alebo na e-mailovej adrese marketing@ivarcs.cz.

Registrovaní záujemci budú informovaní firemným e-mailom, v ktorom nájdu odkaz pre aktualizáciu existujúcej verzie. V prípade, že firemný e-mail neobdržíte, je nutné kontaktovať marketingové oddelenie na e-mailovej adrese marketing@ivarcs.cz.

Pokiaľ budete mať problémy, s niektorým z uvedených programov PROTECH, prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie spoločnosti PROTECH na tel./fax +420 487 727 254 alebo e-mail protech@protech.cz.

V prípade záujmu o technické podklady spoločnosti IVAR CS, môžete kedykoľvek kontaktovať niektorého z našich obchodno - technických zástupcov (podľa príslušného regiónu) či technických manažérov, kontakty viď https://www.ivarsk.sk/katalog/vykurovanie-ivartrio/#persons.

Registračné údaje

Ako subjekt osobných údajov uvedených v tomto registračnom formulári som uzrozumený s ich použitím v rámci obchodnej činnosti správcu - spoločnosti IVAR CS spol. s r.o. so sídlom Nelahozeves II, Velvarská 9 – Podhořany, případně zpracovatele, v rozsahu uvedeném v tomto formuláři ve smyslu ust. § 4 odst. 5 zák.č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace