ProTECH

V spolupráci so spoločnosťou PROTECH Nový Bor sme pre Vás pripravili firemnú verziu nasledujúcich programov, určených pre návrh a spracovanie komplexných projektov s využitím produktov z našej ponuky.

  • DIMOS - Dimenzovanie vykurovacích sústav
  • PODLAHY - Podlahové vykurovanie
  • RoVo - Návrh vnútorných vodovodov
  • GDS – Modul pre zakreslenie vykurovacích sústav

Neregistrovaní záujemcovia si môžu po vyplnení registračných údajov ZADARMO stiahnuť celý balík týchto programov s aktualizovanú databázu produktov spoločnosti
IVAR CS spol. s r.o.

Registrovaní záujemcovia budú informovaní firemným e-mailom, v ktorom nájdu odkaz pre aktualizáciu existujúcej verzie. V prípade, že firemný e-mail neobdržíte je nutné kontaktovať marketingové oddelenie na e-mailovej adrese marketing@ivarcs.cz  . Ak máte problémy s vyplnením registračného formulára alebo so stiahnutím súboru, kontaktujte prosím p. Martinu Votavovú na telefóne      +420 606 616 610.

Ak budete mať problémy priamo s niektorým z programov PROTECH, prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie firmy PROTECH na tel./fax +420 487 727 254 alebo e-maile protech@protech.cz .

V prípade záujmu o technické podklady spoločnosti IVAR CS môžete kedykoľvek kontaktovať niektorého z našich obchodno technických zástupcov (podľa príslušného regiónu) či technických manažérov, kontakty viď http://www.ivarsk.sk/sk/kontakty-sr .

 

Registračné údaje

Ako subjekt osobných údajov uvedených v tomto registračnom formulári som uzrozumený s ich použitím v rámci obchodnej činnosti správcu - spoločnosti IVAR CS spol. s r.o. so sídlom Nelahozeves II, Velvarská 9 – Podhořany, případně zpracovatele, v rozsahu uvedeném v tomto formuláři ve smyslu ust. § 4 odst. 5 zák.č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Další informace