O spoločnosti

Budova

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. bola založená v r. 1992, ako obchodná firma s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom, ktorého rozloha bola 3 500 m2. V priebehu uplynulých 32 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická spoločnosť, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje predaj inštalačnej techniky v Českej a Slovenskej republike. Pôsobí ako reprezentant obchodno technického zastúpenia rady európskych firiem podnikajúcich v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 zamestnancov a tento počet sa každým rokom spolu so zvyšujúcim sa obratom a rozširujúcou sa produktovou ponukou zvyšuje. Skladový areál s celkovou plochou 26 000 m2 a súčasne aj sídlo spoločnosti sa nachádza v Podhořanoch u Kralup nad Vltavou. Temperované skladovacie haly
s celkovou plochou 4 200 m2
garantujú nadštandardné skladové zásoby a okamžitú dostupnosť produktov.

 • Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorý sa snažíme dosiahnuť poskytovaním profesionálneho prístupu, či už v oblasti technického poradenstva alebo služieb.
 • ISO9001
  Vysoká kvalita nami dodávaných produktov je samozrejmosť. Dbáme na to, aby spĺňali i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.
 • Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. je zapojená do Systému združeného plnenia EKO-KOM pod klientským číslom: EK-F06020667.
 • Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. zabezpečuje v spolupráci s kolektívnym systémom ASEKOL ekologickú likvidáciu elektrozariadení a je zberným miestom zabezpečujúcim spätný odber odpadových elektrozariadení na adrese sídla firmy.

 • 32
  rokov na trhu
 • 80
  zamestnancov
 • 26 000
  m² plocha areálu
 • 5 100
  m² skladovacia hala

A ako spoločnosť IVAR CS hodnotia ich vlastní zamestnanci ?

Uspokojovať stále vzrastajúce požiadavky trhu a s nimi spojené vysoké prevádzkové štandardy znamená každodenné maximálne nasadenie a pre mňa osobnú výzvu, ktorá ma napĺňa.
Ondrej Kučera, riaditeľ pobočky
Spoločnosť IVAR CS je dobre vedená firma,ktorá vynakladá adekvátne prostriedky na svoj rozvoj a dbá na svoju dobrú reputáciu.Príkladom komplexného prístupu je oblasť tepelných čerpadiel Thermia, pre ktoré je IVAR CS výhradný distribútor
Ing. Ján Jokeš, technický manažér

Pre partnerov

Prihlásenie

Spoločnosť IVAR CS v rámci skvalitnenia organizačnej a technickej štruktúry zaviedla systém riadenia organizácie firmy podľa celosvetovej normy ISO 9001 a v roku 2000 získala certifikát systému riadenia kvality podľa tejto normy. Následne spoločnosť rozšírila systém riadenia o environmentálny manažment podľa normy ISO 14001 a v roku 2018 pripojila systém manažmentu hospodárenia s energiou podľa normy ISO 50001. V súčasnej dobe je tak spoločnosť IVAR CS držiteľom certifikátov ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 50001:2011.
Good Ideas

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. vyhlasuje tieto politiky:

Sme členmi Taliansko-českej obchodnej komory

CAMIC logo