Zámena čerpadiel

Ako postupovať pre vyhľadanie zámeny

Vhodnú náhradu čerpadla je možné vyhľadať dvomi spôsobmi:

1. Zadajte názov výrobcu a typ existujúceho čerpadla priamo do vyhľadávacieho okna s rozbaľovacou ponukou – pri vypisovaní Vám budú automaticky ponúkané dostupné typy čerpadiel od iných výrobcov. Po zvolení konkrétneho typu sa Vám zobrazí stránka s výpisom pôvodného výrobku a ponuka plnohodnotnej náhrady od DAB PUMPS s výpisom parametrov a možnosťou zobrazenia katalógovej stránky daného čerpadla so všetkými informáciami (cena, parametre, návod, technický list, atď.).

2. Zvoľte skupinu výrobkov (napr. Obehové čerpadlá pre malé vykurovacie a klimatizačné systémy), potom dolu kliknite na rámček s názvom výrobcu existujúceho čerpadla a zvoľte daný typ existujúceho čerpadla. Po zvolení typu sa Vám už zobrazí stránka s výpisom pôvodného výrobku a ponukou plnohodnotnej náhrady od DAB PUMPS s výpisom parametrov a možnosťou zobrazenia katalógovej stránky daného čerpadla so všetkými informáciami (cena, parametre, návod, technický list, atď.).

V prípade, že v programe nenájdete existujúce čerpadlo či výrobcu, kontaktujte niektorého z našich Obchodných zástupcov či Technických manažérov pre Čerpaciu techniku viď. Kontakty.